Na het goede nieuws, ook minder goed nieuws….

Na onze overwinning op Zandvoort, kwam voor ons team een minder leuk nieuws. Ruurd gaat ons team binnenkort verlaten. De reden is dan wel weer een mooie. Hij gaat een nieuwe toekomst beginnen als ambulance-chauffeur. En ja. Dan wordt hockey wel een beetje een linke sport. Reanimeren met een gekneusde hand of enkel wordt een uitdaging.

Balen voor ons. Maar wel hartstikke leuk voor Ruurd. Dus we kunnen hem alleen maar succes wensen om deze mooie droom na te jagen. We verliezen niet alleen een gewaardeerde speler, maar de club verliest ook een hele goed scheidsrechter (en anders huren wij hem wel ad-interim in)!

Ruurd, nog een paar wedstrijden en dan zullen we je echt wel gaan missen binnen de hockeylijnen, maar ook daarbuiten !!!

En om ons allemaal wat verder te helpen, bijgaand wat tips om Ruurd in de toekomst zijn werk goed te kunnen laten doen. Want ook daar gelden regels…..

infographic-inhetverkeer-WEB

Print Friendly, PDF & Email